Boże Narodzenie 2014

Boże Narodzenie 2014

  • 28 Mar 2015 23:53

W dniu 27.12.2014 r. Kol. Marcin Burzyński prezes oddziału PZHKiPE wCzęstochowie zorganizował spotkanie świąteczno­noworoczne dla swoichczłonków. Spotkanie było połączone z wręczeniem nagród dla najlepszychhodowców za wyniki uzyskane na wystawie oddziałowej, która zbiegła się zMistrzostwami PZHKiPE. Wszyscy uczestnicy bawili się świetnie w jednej zrestauracji w Częstochowie.
Można powiedzieć że dzięki temu mieliśmy dodatkowy dzień świąt.Uroczystość odbyła się w bardzo ciepłej, rodzinnej atmosferze. Wielunaszych członków przybyło z bliskimi aby podzielić się z nimi radościąpłynącą z sukcesów hodowlanych. Bardzo się cieszę, że jesteśmy zwartą isilną grupą, która pomimo reprezentowania czasami innych poglądów,potrafi utrzymać jedność oddziału.

W Nowym Roku Oddział PZHKiPE Częstochowazdrowia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym,życzy Wszystkim Kolegom,mądrości, roztropności i konsekwencji w realizacji marzeń i zaplanowanychcelów.                                                                                                                                                          Justyna Krawczyk